2023./2024. mācību gads


Lepojamies! Rīgas 40.vidusskolas atklātajā dabaszinību konkursā
Paulai Lejiņai 2.vieta un Alisei Šķilai atzinība!

Paldies skolotājai Veronikai Stupānei


Lepojamies!
Konkursā “Singlish” 3.vieta Montai Radovicai un Evijai Škaraveckai, Atzinība Evelīnai Rubenei un Montai Sofijai Bringulei.

Paldies skolotājām Lindai Vēgnerei, Agitai Galzonai, AgneseZommerei, Ainai Kuprei un Skaidrītei Daugulei!



Lepojamies! 8.a klases skolniece Kitija Gavare piedalījās IV starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā “Mana Polija” un ieguva 3. vietu!

Paldies skolotājai Paulai Romulei


Lepojamies! Mūsu skolas 1.a, 3.a, 6.b un 7.c klases izglītojamie piedalījās Rīgas pilsētas vides izziņas konkursā “Gudrās pūces olimpiāde. Latvijas kods” un ieguva Pateicības!

Paldies skolotājām Irinai Kērmai, Dženitai Kretovai un Veronikai Stupānei

4.b klases komanda konkursa “Pieskati uguni!” 1. kārtā ieguvusi 2.vietu, 4.c klases komanda – 3.vietu!

Paldies skolotājām Ilonai Cepurītei un Aleksandrai Ruseckai


Sveicam Odriju Stagari (5.a) ar iegūto Atzinību Rīgas izglītības iestāžu vizuālās mākslas konkursā “Plakāts valsts svētkos 2023”

Paldies skolotājai Paulai Romulei!


Sveicam mūsu skolas komandu ar izcīnīto I vietu IZV konkursā “Ķīmija un farmācija – no vēstures līdz modernitātei”!

Komandas dalībnieki – Reinis Ligeris, Olivers Zirnis, Elza Krūmiņa, Elvis Bērziņš.
Ieguvām arī balvu par labāko digitālo versiju un dāvanu kartes.


Paldies skolotājai Laurai Uzlovskai par komandas sagatavošanu!


2022./2023. mācību gads

Sveicam 6.a un 6.c klases apvienoto komandu ar iegūto 3.vietu Rīgas skolu jauniešu pirmās palīdzības sniegšanas sacensībās pamatskolu grupā!

Komandas sastāvs:
Agata Kozlova (6.a);
Anna Čable (6.c);
Raimonds Lapiņš (6.a);
Adrians Stinkulis (6.c);
Kristaps Stinkulis (6.c);
Rebeka Šmite (6.c);
Markuss Kancers (6.a).

Paldies medmāsai Gunai Rīderei par komandas sagatavošanu!


Sveicam 7.a klases skolnieci Kati Terēzi Sauli ar iegūto 2.vietu valsts konkursa “Profesora Cipariņa klubs” kopvērtējumā!


Sveicam Talantu konkursa “Cīruļa sapnis 2023” uzvarētājus!


7.a klases skolniece Kristiāna Straube saņēma pateicību par dalību Rīgas Sergeja Žoltoka pamatskolas organizētajā lingvistikas spēlē “Valodu karuselis 2023”.


Apsveicam ar uzvaru Rīgas skolu daiļrunāšanas konkursā angļu valodā “Beautiful World”!

  • Marta Dukure (4.a) – Atzinība
  • Monta Sofija Bringule (4.c) – Atzinība

Paldies skolotājai Lindai Vēgnerei.


Sveicam 9. klašu meiteņu ansambli “Kei-Kei-Džī” ar iegūto I pakāpi Latvijas jauno izpildītāju konkursā “Nāc sadziedāt 2023”

Paldies skolotājai Agitai Galzonai


Konkurss “Balsis”


Sveicam Rīgas pilsētas talantīgo skolēnu konkursa SINGLISH uzvarētājas!

  • Evija Škaravecka (3.d) – 3. vieta
  • Madara Zorika (4.c) – Atzinība
  • Monta Sofija Bringule (4.c) – Atzinība

Paldies skolotājiem Ainai Kuprei, Lindai Vēgnerei, Skaidrītei Daugulei un Jevgēnijam Grafam.



Sveicam Jāni Ļvovu ar iegūto Atzinību Rīgas 40. vidusskolas atklātajā matemātikas konkursā!

Paldies skolotājai Aijai Kārklevalkai


2021./2022. mācību gads

Sveicam Paulu Lejiņu ar iegūto I pakāpi Rīgas skolēnu skatuves runas video konkursa “Rīgas zvirbulis” 2. kārtā!

Paldies skolotājai Ilzei Treilihai

Sveicam 6.a klases komandu “Pumpurēni” ar izcīnīto 1. vietu Latvijas Nacionālā dabas muzeja konkursā “CIELAVAS GUDRĪBAS”!

Paldies skolotājai Vijai Melnei


4. klašu matemātikas konkurss “Tik vai…Cik?”

Konkursa 4. kārtā Voldemārs Ļvovs, 4.b, ieguvis 3. vietu un Edvards Paškovs, 4.b ieguvis Atzinību!

Paldies skolotājai Ivetai Bergmanei


Sveicam Kati Terēzi Sauli (6.a) ar iegūto 2.vietu valsts Jauno matemātiķu kluba konkursa kopvērtējumā!

Paldies skolotājai Inesei Ludei


Apsveicam Rīgas skolēnu skatuves runas video konkursa “Rīgas zvirbulis” uzvarētājus!

  • Paula Lejiņa (4.b) – I pakāpe
  • Marta Tropa (4.b) – II pakāpe
  • Olivers Zirnis (7.a) – II pakāpe
  • Anete Bērziņa (7.a) – III pakāpe

Paldies skolotājām Ilzei Treilihai, Līgai Auziņai un Janai Butlerei


Sveicam talantu konkursa “Cīruļa sapnis” laureātus!

  • Evija Škaravecka (2.d) – 1. vieta
  • Jānis Ļvovs (2.b) – 1. vieta
  • Veronika Nasredinova (3.b) – 1. vieta
  • Paulīna Marhele (3.a – 1. vieta
  • Monta Sofija Bringule (3.c) – 1. vieta
  • Ēriks Šarkovskaitis (1.a) – 2. vieta
  • Annija Loginova (1.b) – 2. vieta
  • Markuss Andrejevs (1.c) – 2. vieta
  • Renārs Lisovskis (1.c) – 2. vieta
  • Toms Balodis (1.c) – 2. vieta
  • Marta Dukure (3.a) – 2. vieta
  • Monta Radovica (1.a) – 3. vieta
  • Maija Fulčiniti, Viktorija Žuka (1.b) – 3. vieta
  • Madara Bormane (1.c) – 3. vieta
  • Marta Zorika (2.d), Madara Zorika (3.c) – 3. vieta
  • Rasa Jansone (2.a) – 3. vieta
  • Laura Balode (2.b) – 3. vieta
  • Elīza Grauze (6.b) – 1. vieta
  • Voldemārs Ļvovs (4.b) – 1. vieta
  • Roberts Lisovskis (9.c) – 1. vieta
  • Daryna Kolesnikova (4.b) – 2. vieta
  • Gabriella Filberte (3.a), Šarlotta Filberte (4.a) – 2. vieta
  • Ričards Lisovskis (5.b) – 2. vieta
  • Anete Batņa (6.c) – 2. vieta
  • Paula Petruseviča (9.a) – 2. vieta
  • Roberts Gavars (4.c) – 3. vieta
  • Faris Valids Ibrahims (5.c) – 3. vieta
  • Kate Terēze Saule (6.a) – 3. vieta
  • Agate Čivča (7.a) – 3. vieta

Sveicam 4.b klases skolnieci Paulu Lejiņu ar augstiem sasniegumiem
Rīgas skolu 4.klašu daiļrunātāju konkursā angļu valodā “Nature”


Sveicam mūsu skolēnus ar izciliem panākumiem Rīgas izglītības iestāžu 4. klašu skolēnu konkursā “Pieskati uguni!”

  • Kategorijā ”Apdegumi” (pirmā palīdzība plaukstas apdeguma gadījumā):
    1. vieta Anastasija Oskirko, 4.b,
    3. vieta Evī Kramiņa, 4.a,
    Atzinība Marsels Vasiļčiks, 4.b.
  • Kategorijā “Ugunsdrošība” (kā izsaukt ugunsdzēsējus):
    1. vieta Alens Ermanis-Marčenko, 4.c,
    2. vieta Alise Kangare, 4.b,
    3. vieta Marta Tropa, 4.b.
  • Kategorijā “Elektrodrošība” (kā droši rīkoties ar elektroierīcēm):
    1. vieta Voldemārs Ļvovs, 4.b.

2020./2021. mācību gads

4. klašu matemātikas konkurss “Tik vai…Cik?”

Konkursa kopvērtējumā (4 kārtas) Adrians Stinkulis, 4.c, ieguvis 3. vietu un Artūrs Baltais, 4.b ieguvis Atzinību!

Paldies skolotājai Ilonai Cepurītei


Sveicam Kati Terēzi Sauli (5.a) ar iegūto 2.vietu valsts Jauno matemātiķu kluba konkursa kopvērtējumā!

Paldies skolotājai Inesei Ludei