Saposušies un smaidīgi skolotāji pilnā sastāvā skolas pagalmā (2020. gada septembris)
Andis AdamovičsSporta skolotājs, interešu izglītības skolotājs, sporta organizators, 6.c klases audzinātājs
Nataļja AgapitovaIzglītības psihologs
Inga AlmaneKoncertmeistare
Līga AndersoneSporta skolotāja, interešu izglītības skolotāja, sporta organizatore, 6.b klases audzinātāja
Līga AuziņaLatviešu valodas un literatūras skolotāja, 7.a klases audzinātāja
Iveta BergmaneSākumskolas skolotāja, 2.b klases audzinātāja
Ilze BērziņaDirektores vietniece audzināšanas darbā, matemātikas skolotāja, 9.c klases audzinātāja
Daina BleiveBioloģijas un ķīmijas skolotāja, 4.c klases audzinātāja
Iveta BrokāneDizaina un tehnoloģiju un krievu valodas skolotāja, 4.b klases audzinātāja
Agafija BušaMatemātikas skolotāja
Jana ButlereKristīgās mācības skolotāja, interešu izglītības skolotāja, muzeja pedagogs, 4.a klases audzinātāja
Elīna CeļinaKrievu valodas skolotāja
Ilona CepurīteMatemātikas skolotāja, 8.b klases audzinātāja
Skaidrīte DauguleMūzikas skolotāja, interešu izglītības skolotāja, koncertmeistare
Kristīne DītrihaDirektores vietniece izglītības jomā, 5.a klases audzinātāja
Elita EvertovskaDirektores vietniece informātikas jomā
Guna EzermaleInterešu izglītības skolotāja
Edijs FreimanisFizikas skolotājs
Gunta FridrihsoneAngļu valodas skolotāja, interešu izglītības skolotāja, koncertmeistare
Agita GalzonaMūzikas skolotāja, interešu izglītības skolotāja, koncertmeistare, 9.a klases audzinātāja
Edgars GetmančuksSporta skolotājs, interešu izglītības skolotājs, sporta organizators
Veronika GolubickaSākumskolas skolotāja, 5.c klases audzinātāja
Jevgēnijs GrafsDirektores vietnieks informātikas jomā, datorikas skolotājs, interešu izglītības skolotājs
Bārbala GulbeVizuālās mākslas skolotāja, interešu izglītības skolotāja
Kristīne Jirgensone Interešu izglītības skolotāja
Zane KalniņaDatorikas skolotāja
Aija KārklevalkaSākumskolas skolotāja, 2.c klases audzinātāja
Irina KērmaKrievu valodas skolotāja, sociālais pedagogs, karjeras konsultante
Aiva KlaipaSociālo zinību un vēstures skolotāja, 7.c klases audzinātāja
Ilva KlimovičaMūzikas skolotāja, interešu izglītības skolotāja
Māris KonstantsInterešu izglītības skolotājs
Ilvita KorsakaSākumskolas skolotāja, pagarinātās dienas grupas skolotāja, 2.d klases audzinātāja
Dženita KretovaSākumskolas skolotāja, 1.a klases audzinātāja
Ināra KraujaLatviešu valodas un literatūras skolotāja
Elīna KupčaSākumskolas skolotāja, 3.c klases audzinātāja
Aina KupreAngļu valodas skolotāja
Jana LietiņaSākumskolas skolotāja, 4.c klases audzinātāja
Andris LindeDizainaun tehnoloģiju un vizuālās mākslas skolotājs, interešu izglītības skolotājs, 8.a klases audzinātājs
Renāte LindeDirektore, interešu izglītības skolotāja
Inese LudeMatemātikas skolotāja
Vija MelneĢeogrāfijas, dabaszinību un inženierzinību skolotāja, 6.a klases audzinātāja
Santa MiķēnaDirektores vietniece izglītības jomā, speciālais pedagogs, sākumskolas skolotāja, 3.b klases audzinātāja
Irina ŅikanorovaVācu valodas skolotāja
Lienīte OtersoneSporta skolotāja, interešu izglītības skolotāja, sporta organizatore
Linda PaulauskaSociālais pedagogs
Mārtiņš PēdājsInterešu izglītības skolotājs
Vivita PlataiskalnaLatviešu valodas un literatūras skolotāja, 5.b klases audzinātāja
Inga RaipalaBibliotekāre, vēstures skolotāja
Vija RasmaneFizikas un matemātikas skolotāja
Paula RomuleVizuālās mākslas skolotāja
Ilze RubenePagarinātās dienas grupas skolotāja
Una SkaistaLogopēde, latviešu valodas un literatūras skolotāja, 8.c klases audzinātāja
Inese StraujāSākumskolas skolotāja, speciālais pedagogs, 3.a klases audzinātāja
Ilze TreilihaLatviešu valodas un literatūras skolotāja, sākumskolas skolotāja, 4.b klases audzinātāja
Kristīne ŪbeleSākumskolas skolotāja
Linda VēgnereAngļu valodas skolotāja, 7.b klases audzinātāja
Sarmīte VīksnaSākumskolas skolotāja, vizuālās mākslas skolotāja, 2.a klases audzinātāja
Gunita ZirneInterešu izglītības skolotāja
Agnese ZommereAngļu valodas skolotāja, 5.d klases audzinātāja
Gunta ŽirnovaBibliotekāre