Saposušies un smaidīgi skolotāji pilnā sastāvā skolas pagalmā (2020. gada septembris)
Laura Āboltiņa Interešu izglītības skolotāja
Andis AdamovičsSporta skolotājs, interešu izglītības skolotājs, sporta organizators
Nataļja AgapitovaIzglītības psiholoģe
Inga AlmaneKoncertmeistare
Līga AndersoneSporta skolotāja, interešu izglītības skolotāja, sporta organizatore, 7.b klases audzinātāja
Līga AuziņaLatviešu valodas un literatūras skolotāja, 8.a klases audzinātāja
Iveta BremaneMatemātikas skolotāja
Ilze BērziņaDirektores vietniece audzināšanas darbā, matemātikas skolotāja, 4.a klases audzinātāja
Sanita BriškaAngļu valodas skolotāja, sākumskolas skolotāja, 1.c klases audzinātāja
Iveta BrokāneDizaina un tehnoloģiju un krievu valodas skolotāja, 5.b klases audzinātāja
Agafija BušaMatemātikas skolotāja
Jana ButlereTeātra mākslas un kristīgās mācības skolotāja, interešu izglītības skolotāja, muzeja pedagoģe, 5.a klases audzinātāja
Elīna CeļinaKrievu valodas skolotāja
Ilona CepurīteMatemātikas skolotāja, 9.b klases audzinātāja
Dmitrijs ČernobrovkinsĶīmijas skolotājs
Skaidrīte DauguleMūzikas skolotāja, interešu izglītības skolotāja, koncertmeistare
Kristīne DītrihaDirektores vietniece izglītības jomā, 6.a un 7.c klases audzinātāja
Elita EvertovskaDirektores vietniece informātikas jomā
Guna EzermaleInterešu izglītības skolotāja
Agita GalzonaMūzikas skolotāja
Veronika StupāneLatviešu valodas un literatūras un dabaszinību skolotāja, 6.c klases audzinātāja
Jevgēnijs GrafsDirektores vietnieks informātikas jomā, datorikas skolotājs, interešu izglītības skolotājs
Bārbala GulbeInterešu izglītības skolotāja
Aija KalniņaFizikas skolotāja
Zane KalniņaDatorikas skolotāja, 4.b klases audzinātāja
Aija KārklevalkaSākumskolas skolotāja, 3.c klases audzinātāja
Irina KērmaSociālais pedagogs, karjeras konsultante, 4.c klases audzinātāja
Aiva KlaipaSociālo zinību un vēstures skolotāja, 8.c klases audzinātāja
Māris KonstantsInterešu izglītības skolotājs
Ilvita KorsakaSākumskolas skolotāja, interešu izglītības skolotāja, sporta organizatore, 3.d klases audzinātāja
Dženita KretovaSākumskolas skolotāja, 2.a klases audzinātāja
Ināra KraujaLatviešu valodas un literatūras skolotāja
Inese Kunga-ŠvītiņaMūzikas skolotāja, interešu izglītības skolotāja, koncertmeistare
Elīna KupčaSākumskolas skolotāja
Aina KupreAngļu valodas skolotāja
Jana LietiņaSākumskolas skolotāja, 2.c klases audzinātāja
Andris LindeDizaina un tehnoloģiju un vizuālās mākslas skolotājs, interešu izglītības skolotājs, 9.a klases audzinātājs
Renāte LindeDirektore, interešu izglītības skolotāja
Inese LudeMatemātikas skolotāja
Vija MelneĢeogrāfijas, dabaszinību un inženierzinību skolotāja, 7.a klases audzinātāja
Santa MiķēnaDirektores vietniece izglītības jomā, sākumskolas skolotāja, 1.b klases audzinātāja, speciālā pedagoģe
Linda Liene MillereBioloģijas un dabaszinību skolotāja, pagarinātās dienas grupas skolotāja
Irina ŅikanorovaVācu valodas skolotāja
Lienīte OtersoneSporta skolotāja, interešu izglītības skolotāja, sporta organizatore
Lolita OzoliņaSākumskolas skolotāja, matemātikas skolotāja, 3.b klases audzinātāja, pagarinātās dienas grupas skolotāja
Linda PaulauskaSociālaiais pedagoggs
Vivita PlataiskalnaLatviešu valodas un literatūras skolotāja
Inga RaipalaBibliotekāre, sociālo zinību un vēstures skolotāja
Paula RomuleDizaina un tehnoloģiju un vizuālās mākslas skolotāja, 5.c klases audzinātāja
Ilze RubenePagarinātās dienas grupas skolotāja
Una SkaistaLogopēde, latviešu valodas un literatūras skolotāja, 9.c klases audzinātāja
Inese StraujāSākumskolas skolotāja, speciālā pedagoģe, 1.a klases audzinātāja
Ilze TreilihaLatviešu valodas un literatūras skolotāja, sākumskolas skolotāja, 2.b klases audzinātāja
Laura UzlovskaĶīmijas skolotāja
Linda VēgnereAngļu valodas skolotāja, 8.b klases audzinātāja
Anita ViļčinskaSpeciālā pedagoģe,, pagarinātās dienas grupas skolotāja
Elīna ZariņaLogopēde
Gunita ZirneInterešu izglītības skolotāja
Agnese ZommereAngļu valodas skolotāja, 6.d klases audzinātāja
Gunta ŽirnovaBibliotekāre, pagarinātās dienas grupas skolotāja