2022./2023. mācību gads

Sveicam  Rīgas pilsētas 6. atklātās ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētājus!

  • Līva Laugale, 2. vieta
  • Olivers Zirnis, 3. vieta
  • Renāte Šmite, Atzinība

Paldies skolotājai Vijai Melnei


2021./2022. mācību gads

Apsveicam ar izciliem sasniegumiem Valsts atklātajā  matemātikas olimpiādē!

  • Kate Terēze Saule (6.a) – 1. vieta
  • Ilgvars Ročāns (7.b) – 1. vieta
  • Ralfs Urbāns (6.a) – 2. vieta
  • Edvards Nutovcs (5.a) – 3. vieta
  • Ronalds Poļakovs (8.b) – Atzinība

Paldies skolotājām Inesei Ludei un Ilonai Cepurītei

 

Apsveicam Rīgas valstspilsētas angļu valodas olimpiādes uzvarētājus!

  • Kate Terēze Saule (6.a) – 1. vieta
  • Sofia Elšarkavi (4.c) – 2. vieta
  • Renāte Šmite (8.c) – 2. vieta
  • Alise Šļakota (6.b) – Atzinība

Paldies skolotājai Lindai Vēgnerei


Apsveicam ar izciliem sasniegumiem Rīgas pilsētas  matemātikas 72. olimpiādē! 

  • Kate Terēze Saule (6.a) – 1. vieta
  • Edvards Nutovcs (5.a) – 2. vieta
  • Adrians Stinkulis (5.c) – 2. vieta
  • Ilgvars Ročāns (7.b) – 2. vieta
  • Edvards Paškovs (4.b) – 3. vieta
  • Ralfs Urbāns (6.a) – 3. vieta
  • Raimonds Vīksna (6.b) – 3. vieta
  • Kristaps Stinkulis (5.c) – Atzinība
  • Emīls Kalliss (5.d) – Atzinība
  • Anete Bērziņa (7.a) – Atzinība
  • Patriks Juročkins (7.b) – Atzinība
  • Elvis Bērziņš (7.c) – Atzinība
  • Renāte Šmite (8.c) – Atzinība

Paldies skolotājām Inesei Ludei un Ilonai Cepurītei


Sveicam Kati Skuteli ar iegūto 3. vietu
Rīgas valstspilsētas 48. latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9. klasēm

Paldies skolotājai Līgai Auziņai


Sveicam Kati Terēzi Sauli ar iegūto 2. vietu
Atklātajā vācu valodas olimpiādē

Paldies skolotājai Irinai Ņikanorovai


Sveicam Robertu Brišku ar iegūto atzinību
Atklātajā angļu valodas olimpiādē!

Paldies skolotājai Lindai Vēgnerei


Sveicam skolas fizikas olimpiādes uzvarētājus!

8. klašu grupā
1. vieta: Ronalds Poļakovs, 8.b
2. vieta: Elīna Rakstiņa, 8.c
2. vieta: Renāte Šmite, 8.c
3. vieta: Līva Laugale, 8.a
Atzinība: Širlija Una Svece, 8.a


Sveicam skolas matemātikas olimpiādes uzvarētājus!

4. klašu grupā
1. vieta: Edvards Paškovs, 4.b
2. vieta: Alise Šķila, 4.b
2. vieta: Kārlis Skrastiņš, 4.c
3. vieta: Paula Lejiņa, 4.b
3. vieta: Voldemārs Ļvovs, 4.b
Atzinības:
Ernests Cecerāns,
4.c
Roberts Gavars, 4.c
Edgars Klaips,
4.c

5. klašu grupā
1. vieta: Markuss Kancers, 5.a
2. vieta: Kristaps Stinkulis, 5.c
3. vieta: Artūrs Kutjuns, 5.a
Atzinības:
Raimonds Lapiņš,
5.a
Adrians Stinkulis,
5.c

6. – 7. klašu grupā
1. vieta: Kate Terēze Saule, 6.a
1. vieta: Raimonds Vīksna, 6.b
1. vieta: Ilgvars Ročāns, 7.b
2. vieta: Anete Bērziņa, 7.a
3. vieta: Elvis Bērziņš, 7.c
3. vieta: Ralfs Urbāns, 6.a
Atzinības:
Artūrs Abakuks,
6.c
Laura Trušinska,
6.c
Anete Kristiāna Zariņa
, 6.c

8. – 9. klašu grupā
1. vieta: Renāte Šmite, 8.c
2. vieta: Kate Skutele, 9.c
3. vieta: Elīna Rakstiņa, 8.c
3. vieta: Ronalds Poļakovs, 8.b
3. vieta: Roberts Lisovskis, 9.c
Atzinības:
Tīna Estere Ozola,
9.c
Lillija Pakalne,
9.c
Reinis Šmits,
9.c


Sveicam Renātu Strodu ar iegūto atzinību
Rīgas valstspilsētas krievu valodas 24. olimpiādē!

Paldies skolotājai Ivetai Brokānei


Sveicam Kati Skuteli (9.c) ar iegūto 3. vietu
Rīgas valstspilsētas vēstures 28. olimpiādē!

Paldies skolotājai Aivai Klaipai


Sveicam  Rīgas pilsētas 5. atklātās ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētājus!

  • Līvu Laugali (8.a) ar iegūto 2. vietu
  • Justīni Daugsti (9.c) ar iegūto atzinību

Paldies skolotājai Vijai Melnei


Sveicam skolas vēstures olimpiādes uzvarētājus!

8.klases
1. vieta: Renāte Šmite
2.vieta: Līva Laugale
3.vieta: Milāna Nāgele
Atzinības:
Zane Skvarika
Elizabete Tetere
Elza Kalpiņa
Anabella Ella Kuhaļska
Rihards Admidiņš

9.klases
1.vieta: Kate Skutele
2.vieta: Patrīcija Maira Greivule
Elizabete Žureviča
3.vieta: Lillija Pakalne
Daniels Sisoļatins
Denīze Skuja
Atzinības:
Adriana Giptere
Ričards Lejnieks


2020./2021. mācību gads

Sveicam 4.a klases skolnieku Raimondu Lapiņu ar iegūto 3. vietu Rīgas pilsētas Angļu valodas olimpiādē!

Paldies skolotājai Anetei Rastenei


Lepojamies ar 9.b klases skolnieka Sandija Rakstiņa iegūto I pakāpi valsts 72. fizikas olimpiādē!

LU fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes fizikas nodaļas Atzinība Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskolas skolēnam Sandijam Rakstiņam par labāko sniegumu teorētiskajā daļā Valsts 72. fizikas olimpiādes 3. posmā 9. klašu grupā

Paldies skolotājai Vijai Rasmanei


Apsveicam ar izciliem sasniegumiem Rīgas pilsētas  matemātikas 71. olimpiādē! 

  • Ilgvars Ročāns (6.b) – 1. vieta 
  • Kate Terēze Saule (5.a) – 2. vieta 
  • Ralfs Urbāns (5.a) – 2. vieta 
  • Raimonds Vīksna (5.b) – 2. vieta 
  • Artūrs Abakuks (5.c) – 3 vieta 
  • Dāvis Ondzuls (5.b) – 3. vieta 
  • Renāte Šmite (7.c) – atzinība 
  • Elīna Rakstiņa (7.c) – atzinība 
  • Ronalds Poļakovs (7.b) – atzinība
  • Sandijs Rakstiņš (9.b) – atzinība

Paldies skolotājām Inesei Ludei, Ilonai Cepurītei, Agafijai Bušai, Vijai Rasmanei un Ilzei Bērziņai


Sveicam 9.b klases skolnieku Sandiju Rakstiņu ar iegūto atzinību  Rīgas pilsētas matemātikas 71. olimpiādē!

Paldies skolotājai Agafijai Bušai


Sveicam 9.b klases skolnieku Sandiju Rakstiņu ar iegūto 1. vietu  Rīgas pilsētas ķīmijas 62. olimpiādē.

Paldies skolotājai Dainai Bleivei


Sveicam 9.b klases skolnieku Sandiju Rakstiņu ar iegūto 1. vietu  Rīgas pilsētas fizikas 71. olimpiādē.

Paldies skolotājai Vijai Rasmanei


Sveicam 9.b klases skolnieku Sandiju Rakstiņu ar iegūto 1. vietu  Rīgas pilsētas Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādes 1. kārtā 9.-11. klašu skolēniem!

Paldies skolotājām Vijai Melnei, Dainai Bleivei, Vijai Rasmanei


Sveicam 9.a klases skolnieci Luīzu Rāznu ar iegūto 3. vietu  Rīgas pilsētas vēstures 27. olimpiādē!

Paldies skolotājai Aivai Klaipai


Sveicam 9.b klases skolnieku Sandiju Rakstiņu ar iegūto 2. vietu  Rīgas pilsētas 4. atklātajā ģeogrāfijas olimpiādē!

Paldies skolotājai Vijai Melnei


Sveicam 9.b klases skolnieku Sandiju Rakstiņu ar iegūto 2. vietu  Rīgas pilsētas bioloģijas 43. olimpiādē!

Paldies skolotājai Dainai Bleivei


2019./2020. mācību gads

Apsveicam ar izciliem sasniegumiem Rīgas pilsētas  matemātikas 70. olimpiādē! 

  • Ilgvars Ročāns (5.b) – 2. vieta 
  • Ričards Prusaks (5.a) – 3. vieta 
  • Anete Bērziņa (5.a) – atzinība 
  • Rūdolfs Čudars (5.a) – atzinība 
  • Ronalds Poļakovs (6.b) – 3. vieta 
  • Ričards Vimba (6.c) – 3. vieta 
  • Elīna Rakstiņa (6.c) – 3. vieta 
  • Širlija Una Svece (6.a) – 3. vieta 
  • Renāte Šmite (6.c) – atzinība 
  • Reinis Šmits (7.c) – atzinība 
  • Sandijs Rakstiņš (8.b) – 2. vieta
  • Valentīns Koposovs (9.b) – atzinība 

Paldies skolotājām Inesei Ludei, Ilonai Cepurītei, Vijai Rasmanei un Agafijai Bušai


Sveicam 8.b klases skolnieku Sandiju Rakstiņu ar iegūto atzinību  Rīgas pilsētas informātikas (programmēšanas) 33. olimpiādē!


Sveicam  Rīgas pilsētas ķīmijas 61. olimpiādes uzvarētājus!

  • Valentīnu Koposovu (9.b) ar iegūto 3. vietu
  • Valēriju Meinardti (9.b) ar iegūto 3. vietu
  • Alanu Lembergu (9.b) ar iegūto 3. vietu 

Paldies skolotājai Dainai Bleivei


Sveicam  Rīgas pilsētas fizikas 70. olimpiādes uzvarētājus!

  • Valentīnu Koposovu (9.b) ar iegūto 2. vietu
  • Rolandu Zelmani (9.b) ar iegūto atzinību
  • Alanu Lembergu (9.b) ar iegūto atzinību

Paldies skolotājai Vijai Rasmanei


Sveicam  Rīgas pilsētas 3. atklātās ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētājus!

  • Edvardu Paegli (8.a) ar iegūto 2. vietu
  • Sandiju Rakstiņu (8.b) ar iegūto 3. vietu

Paldies skolotājai Vijai Melnei


Sveicam 9.a klases skolnieku Rolandu Miku Doni ar iegūto atzinību  Rīgas pilsētas vēstures 26. olimpiādē!

Paldies skolotājai Aivai Klaipai


Sveicam 9.b klases skolnieci Kamillu Kokarevu ar iegūto 2. vietu  Rīgas pilsētas krievu valodas (svešvalodas) 23. olimpiādē!

Paldies skolotājai Irinai Kērmai


Sveicam 9.b klases skolnieci Valēriju Meinardti ar iegūto 3. vietu  Rīgas pilsētas bioloģijas 42. olimpiādē!

Paldies skolotājai Dainai Bleivei