image_pdfimage_print

2019.gada 25.martā 7. klašu skolēniem bija iespēja iepazīties ar SIA “Sēklu muss” darbību, ražošanas procesu un tajā nepieciešamajām profesijām.
Skolēni noklausījās stāstījumu par uzņēmuma darbību, izejvielu nodrošinājumu, ražošanas procesu un profesijām, kas nepieciešamas uzņēmumā, kā arī piedalījās meistarklasē – sēkliņu un žāvētu augļu bumbiņu vai batoniņu veidošana – ar mērķi iejusties profesionāļu lomā.
Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.


9.klašu skolēni nodevās izglītības iespēju izpētei, apmeklējot Izglītības izstādi “Skola 2019”.
Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros


Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Kā darbojas uzņēmums?” AS MADARA Cosmetics 8.,9.klašu skolēniem no 2019.gada 25.februāra līdz 1.martam

Meistarklase – aromātu iepazīšana un krēmu iejaukšana – ar mērķi iejusties profesionāļu lomā.
Pasākums notiek projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.


Karjeras attīstības atbalsta pasākums “Ceļš uz karjeru” 8.a, 8.b., 9.a klases skolēniem Čerkovska teātrī.

Skolēni noklausījās stāstījumu par lēmumu pieņemšanu karjeras ceļa veidošanai, veiksmēm un neveiksmēm. Pēc tam  bija teātra izrādes paņēmienu demonstrācija un iespēja skolēniem līdzdarboties, parādīt savas prasmes skatuves mākslā, improvizēt.
Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.