Informācija vecākiem

Cienījamie vecāki!
Ja jūsu bērna skolas forma kļuvusi par mazu, piedāvājam jums to pārdot (vai atdot).
Iztīrītu, uz pakaramā uzliktu, atnesiet to uz skolu un nododiet skolas dežurantam garderobē. Klāt jāpievieno vārds, klase un vēlamā cena.

Skolas formu iegāde (saite)


Skolas formu un lietišķā apģērba apraksts

Skola aktualizē un precizē informāciju par skolas formu un lietišķā apģērba prasībām.
Skolas pieņemtās krāsas – bordo, pasteļu rozā, gaiši vai tumši zilā, pelēkā, baltā vai melnā krāsa (turpmāk tekstā skolas krāsas).

Skolas formas 1.-4. klašu skolēniem

1.-4.klasēm ir skolas noteiktās formas, kuras var iegādāties skolas formu firmās.

Meitene un zēns 1.-4. klašu svētku formās
Zēns 1.-4. klašu ikdienas formā

Meitenēm ikdienā – rūtaini bordo ar zilu svārki un bordo vai tumši zila vestīte, vai sarafāns – rūtaina bordo ar zilu svārku daļa ar tumši zilu augšdaļu. Bordo adītā skolas jaka vai bordo auduma žakete. Vienkrāsaina blūzīte, džemperītis, polo krekliņš, krekliņš ar garām piedurknēm vai T krekliņš skolas krāsās (bez uzrakstiem, zīmējumiem, vai ģeometriskiem rakstiem utml.). Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma lentīte ar gumiju (ja ir apkakle). Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesas krāsā. Skolas emblēma.
Puišiem ikdienā – tumši zilas vai melnas bikses. Bordo vai tumši zila adīta veste un/vai bordo adīta jaka, vai bordo auduma žakete. Vienkrāsains krekls, džemperītis, polo krekliņš, krekliņš ar garām piedurknēm vai T krekliņš skolas krāsās (bez uzrakstiem, zīmējumiem, vai ģeometriskiem rakstiem utml.). Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma kaklasaite ar gumiju (ja ir apkakle). Skolas emblēma.

Meitene   1.-4. klašu svētku formā
Divi zēni  1.-4. klašu svētku formās

Meitenēm svētku reizēs – rūtaini bordo ar zilu svārki un bordo vai tumši zila vestīte, vai sarafāns – rūtaina bordo ar zilu svārku daļa ar tumši zilu augšdaļu. Balta blūze. Bordo adīta skolas jaka vai bordo auduma žakete. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma lentīte ar gumiju. Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesaskrāsā. Skolas emblēma.
Puišiem svētku reizē – tumši zilas vai melnas bikses. Balts krekls. Bordo vai tumši zila adīta veste un/vai bordo adīta jaka, vai bordo auduma žakete. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma kaklasaite ar gumiju. Skolas emblēma.

Skolas formas 5.-6. klašu skolēniem

Meitenēm ikdienā – rūtaini bordo ar zilu skolas svārki vai tumši zili, vai melni svārki ar bordo vai tumši zilu vestīti vai skolas krāsās jaka bez kapuces, vai bordo auduma žakete. Tumši zilas, bordo vai melnas bikses, vai tumši zila kleita, vai sarafāns. Vienkrāsaina blūze, džemperis, polo krekls, krekls ar garām piedurknēm vai T krekls skolas krāsās (bez uzrakstiem, zīmējumiem, vai ģeometriskiem rakstiem utml.). Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesaskrāsā. Skolas emblēma.

Meitene un 2 zēni 5.-6. klašu skolas formās

Puišiem ikdienā – tumši zilas, bordo vai melnas bikses ar bordo vai tumši zilu vestīti vai skolas krāsās jaka bez kapuces, vai bordo auduma žakete. Vienkrāsains krekls, džemperis, polo krekls, krekls ar garām piedurknēm vai T krekls skolas krāsās (bez uzrakstiem, zīmējumiem, vai ģeometriskiem rakstiem utml.). Skolas emblēma.

Meitene un zēns 5.-6. klašu svētku formās
Zēns 5.-6. klašu svētku formās

Meitenēm svētku reizēs – tumši zili vai melni svārki ar bordo vai tumši zilu vestīti, vai bordo auduma žakete, vai tumši zila kleita, vai sarafāns. Balta blūze. Kājās zeķubikses miesas krāsā. Skolas emblēma.
Puišiem svētku reizē – tumši zilas vai melnas bikses ar bordo vai tumši zilu vesti, vai bordo auduma žakete, vai tumšs uzvalks. Balts krekls. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma kaklasaite ar gumiju vai kaklasaite skolas krāsās. Skolas emblēma.

7.-9. klašu skolas lietišķais apģērbs

Meitenēm ikdienā – rūtaini skolas vai tumši zili, vai melni svārki ar bordo vai tumši zilu vestīti, vai skolas krāsās jaka bez kapuces, vai ar nelielu kapuci, vai bordo auduma žakete. Tumši zilas, bordo vai melnas bikses, vai tumši zila kleita, vai sarafāns. Vienkrāsaina blūze, džemperis, polo krekls, krekls ar garām piedurknēm vai T krekls skolas krāsās (bez uzrakstiem, zīmējumiem, vai ģeometriskiem rakstiem utml.).Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesaskrāsas zeķubikses. Skolas emblēma.

Meitene 7.-9. klašu formā
Meitene 7.-9. klašu formā

Meitenēm svētku reizēs – tumši zili vai melni svārki ar bordo vai tumši zilu vestīti, vai bordo auduma jaka, vai tumši zila kleita, vai sarafāns. Balta blūze. Kājās miesas krāsas zeķubikses. Skolas emblēma.

Meitenes 7.-9. klašu svētku  formās
Zēni 7.-9. klašu svētku  formās

Puišiem ikdienā – tumši zilas, bordo vai melnas bikses ar bordo vai tumši zilu vesti vai skolas krāsās jaku bez kapuces, vai ar nelielu kapuci, vai bordo auduma žakete. Vienkrāsains krekls, džemperis, polo krekls, krekls ar garām piedurknēmvai T krekls skolas krāsas (bez uzrakstiem, zīmējumiem, vai ģeometriskiem rakstiem utml.). Skolas emblēma.
Puišiem svētku reizē – tumši zilas vai melnas bikses ar bordo vai tumši zilu vesti, vai bordo auduma žakete, vai tumšs uzvalks. Balts krekls. Pie kakla skolas krāsās kaklasaite. Skolas emblēma.