Skolas formas

Informācija vecākiem

Cienījamie vecāki!
Ja jūsu bērna skolas forma kļuvusi par mazu, piedāvājam jums to pārdot (vai atdot).
Iztīrītu, uz pakaramā uzliktu, atnesiet to uz skolu un nododiet skolas dežurantam garderobē. Klāt jāpievieno vārds, klase un vēlamā cena.

Skolas formu iegāde (saite)


Skolas formu un lietišķā apģērba apraksts

Skola aktualizē un precizē informāciju par skolas formu un lietišķā apģērba prasībām.
Skolas pieņemtās krāsas – bordo, pasteļu rozā, gaiši vai tumši zilā, pelēkā, baltā vai melnā krāsa (turpmāk tekstā skolas krāsas).

Skolas formas 1.-4. klašu skolēniem

1.-4.klasēm ir skolas noteiktās formas, kuras var iegādāties skolas formu firmā.

Meitene un zēns 1.-4. klašu svētku formās

Zēns 1.-4. klašu ikdienas formā

Meitenēm ikdienā – rūtaini bordo ar zilu svārki un bordo vai tumši zila vestīte, vai sarafāns – rūtaina bordo ar zilu svārku daļa ar tumši zilu augšdaļu. Bordo adītā skolas jaka. Vienkrāsaina blūzīte, džemperītis, polo krekliņš, krekliņš ar garām piedurknēm vai T krekliņš skolas krāsās. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, ne ģeometriski raksti. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma lentīte ar gumiju. Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesas krāsā. Skolas emblēma.
Puišiem ikdienā – tumši zilas vai melnas bikses. Bordo adītā skolas veste un jaka. Vienkrāsains krekls, džemperītis, polo krekliņš, krekliņš ar garām piedurknēm vai T krekliņš skolas krāsās. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, ne ģeometriski raksti. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma kaklasaite ar gumiju. Skolas emblēma.

Meitene   1.-4. klašu svētku formā

Divi zēni  1.-4. klašu svētku formās

Meitenēm svētku reizēs – rūtaini bordo ar zilu svārki un bordo vai tumši zila vestīte, vai sarafāns – rūtaina bordo ar zilu svārku daļa ar tumši zilu augšdaļu. Balta blūze. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma lentīte ar gumiju. Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesaskrāsā. Skolas emblēma.
Puišiem svētku reizē – tumši zilas vai melnas bikses. Balts krekls. Bordo adītā skolas veste un/vai jaka. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma kaklasaite ar gumiju. Skolas emblēma.

Skolas formas 5.-6. klašu skolēniem

Meitenēm ikdienā – rūtaini bordo ar zilu skolas svārki vai tumši zili, vai melni svārki ar bordo vai tumši zilu vestīti vai skolas krāsās jaka bez kapuces. Tumši zilas, bordo vai melnas bikses, vai tumši zila kleita,vai sarafāns. Vienkrāsaina blūze, džemperis, polo krekls, krekls ar garām piedurknēm vai T krekls skolas krāsās. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, ne ģeometriski raksti. Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesaskrāsā. Skolas emblēma.

Meitene un 2 zēni 5.-6. klašu skolas formās

Puišiem ikdienā – tumši zilas, bordo vai melnas bikses ar  bordo vai tumši zilu vestīti vai skolas krāsās jaka bez kapuces. Vienkrāsains krekls, džemperis, polo kreks, krekls ar garām piedurknēm vai T krekls skolas krāsās. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, ne ģeometriski raksti. Skolas emblēma.

Meitene un zēns 5.-6. klašu svētku formās

Zēns 5.-6. klašu svētku formās

Meitenēm svētku reizēs – tumši zili vai melni svārki ar bordo vai tumši zilu vestīti, vai tumši zila kleita, vai sarafāns. Balta blūze. Kājās zeķubikses miesas krāsā. Skolas emblēma.
Puišiem svētku reizē – tumši zilas vai melnas bikses. Balts krekls. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma kaklasaite ar gumiju vai kaklasaite skolas krāsās. Skolas emblēma.

7.-9. klašu skolas lietišķais apģērbs

Meitenēm ikdienā – rūtaini skolas vai tumši zili, vai melni svārki ar bordo vai tumši zilu vestīti, vai skolas krāsās jaka bez kapuces, vai ar nelielu kapuci. Tumši zilas, bordo vai melnas bikses, vai tumši zila kleita, vai sarafāns. Vienkrāsaina blūze, džemperis, polo krekls, krekls ar garām piedurknēm vai T krekls skolas krāsās. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, ne ģeometriski raksti. Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesaskrāsas zeķubikses. Skolas emblēma.

Meitene 7.-9. klašu formā

Meitene 7.-9. klašu formā

Meitenēm svētku reizēs – tumši zili vai melni svārki ar bordo vai tumši zilu vestīti, vai tumši zila kleita, vai sarafāns. Balta blūze. Kājās miesas krāsas zeķubikses. Skolas emblēma.

Meitenes 7.-9. klašu svētku  formās

Zēni 7.-9. klašu svētku  formās

Puišiem ikdienā – tumši zilas, bordo vai melnas bikses ar bordo vai tumši zilu vesti vai skolas krāsās jaku bez kapuces, vai ar nelielu kapuci. Vienkrāsains krekls, džemperis, polo krekls, krekls ar garām piedurknēmvai T krekls skolas krāsas. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, ne ģeometriski raksti. Skolas emblēma.
Puišiem svētku reizē – tumši zilas vai melnas bikses vai tumšs uzvalks. Balts krekls. Pie kakla skolas krāsās kaklasaite. Skolas emblēma.