111
Informācija vecākiem -> Skolas formas
 
 

Skolas formu un lietišķā apģērba apraksts

 Skola aktualizē un precizē informāciju par skolas formu un lietišķā apģērba prasībām.

Skolas pieņemtās krāsas - bordo, pasteļu rozā, gaiši vai tumši zilā, pelēkā, baltā vai melnā krāsa (turpmāk tekstā skolas krāsas).


Skolas formas 1.-4. klašu skolēniem

1.-4.klasēm ir skolas noteiktās formas, kuras var iegādāties skolas formu firmā:

 
 
 
Meitenēm ikdienā - rūtaini bordo ar zilu svārki un bordo vai tumši zila vestīte, vai sarafāns - rūtaina bordo ar zilu svārku daļa ar tumši zilu augšdaļu. Bordo adītā skolas jaka. Vienkrāsaina blūzīte, džemperītis, polo krekliņš, krekliņš ar garām piedurknēm vai T krekliņš skolas krāsās. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, ne ģeometriski raksti. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma lentīte ar gumiju. Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesas krāsā. Skolas emblēma.
 
 
Meitenēm svētku reizēs - rūtaini bordo ar zilu svārki un bordo vai tumši zila vestīte, vai sarafāns - rūtaina bordo ar zilu svārku daļa ar tumši zilu augšdaļu. Balta blūze. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma lentīte ar gumiju. Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesaskrāsā. Skolas emblēma.
 
 
Puišiem ikdienā - tumši zilas vai melnas bikses. Bordo adītā skolas veste un jaka. Vienkrāsains krekls, džemperītis, polo krekliņš, krekliņš ar garām piedurknēm vai T krekliņš skolas krāsās. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, ne ģeometriski raksti. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma kaklasaite ar gumiju. Skolas emblēma.
 
 
 
Puišiem svētku reizē - tumši zilas vai melnas bikses. Balts krekls. Bordo adītā skolas veste un/vai jaka. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma kaklasaite ar gumiju. Skolas emblēma.
 
 
Skolas formas 5.-6. klašu skolēniem
 
Meitenēm ikdienā - rūtaini bordo ar zilu skolas svārki vaitumši zili, vai melni svārki ar bordo vai tumši zilu vestīti vai skolas krāsāsjaka bez kapuces. Tumši zilas, bordo vai melnas bikses, vai tumši zila kleita,vai sarafāns. Vienkrāsaina blūze, džemperis, polo krekls, krekls ar garām piedurknēmvai T krekls skolas krāsās. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, neģeometriski raksti. Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesaskrāsā. Skolas emblēma.
 
 
Puišiem ikdienā - tumši zilas, bordo vai melnas bikses ar  bordo vai tumši zilu vestīti vai skolas krāsās jaka bez kapuces. Vienkrāsains krekls, džemperis, polo kreks, krekls ar garām piedurknēm vai T krekls skolas krāsās. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, ne ģeometriski raksti. Skolas emblēma.
 
 
 
Meitenēm svētku reizēs - tumši zili vai melni svārki arbordo vai tumši zilu vestīti, vai tumši zila kleita, vai sarafāns. Balta blūze.Kājās zeķubikses miesas krāsā. Skolas emblēma.
 
 
Puišiem svētku reizē - tumši zilas vai melnas bikses. Baltskrekls. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma kaklasaite ar gumiju vai kaklasaiteskolas krāsās. Skolas emblēma.
 
7.-9. klašu skolas lietišķais apģērbs

Meitenēm ikdienā - rūtaini skolas vai tumši zili, vai melnisvārki ar bordo vai tumši zilu vestīti, vai skolas krāsās jaka bez kapuces, vaiar nelielu kapuci. Tumši zilas, bordo vai melnas bikses, vai tumši zila kleita,vai sarafāns. Vienkrāsaina blūze, džemperis, polo krekls, krekls ar garāmpiedurknēm vai T krekls skolas krāsās. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi,ne ģeometriski raksti. Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesaskrāsas zeķubikses. Skolas emblēma.

 
 
 
Meitenēm svētku reizēs - tumši zili vai melni svārki arbordo vai tumši zilu vestīti, vai tumši zila kleita, vai sarafāns. Balta blūze.Kājās miesas krāsas zeķubikses. Skolas emblēma.
 
 

Puišiem ikdienā - tumši zilas, bordo vai melnas bikses arbordo vai tumši zilu vesti vai skolas krāsās jaku bez kapuces, vai ar nelielukapuci. Vienkrāsains krekls, džemperis, polo krekls, krekls ar garām piedurknēmvai T krekls skolas krāsas. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, neģeometriski raksti. Skolas emblēma.

Puišiem svētku reizē - tumši zilas vai melnas bikses vaitumšs uzvalks. Balts krekls. Pie kakla skolas krāsās kaklasaite. Skolasemblēma.

 

 
<<
Septembris 2020
>>
P
O
T
C
P
S
Sv
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-
-
-