Topošo pirmklasnieku vecākiem


Iesniegums reģistrācijai 1. klases pretendentu sarakstā:

Skolas formas
Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar SIA “OnPlate” aicina pieteikties uz BEZMAKSAS tiešsaistes nodarbībām vecākiem par bērna adaptāciju, uzsākot skolas gaitas 1.klasē

Nodarbības paredzētas vecākiem, kuru bērni plāno uzsākt vai jau ir uzsākuši skolas gaitas 1.klasē.
Nodarbību mērķis ir pilnveidot vecāku kompetences veiksmīgākai bērna adaptācijai izglītības iestādē, tostarp ar praktiskiem ieteikumiem sekmējot izpratni, kā emocionāli atbalstīt un palīdzēt bērnam pārvarēt aktuālākās grūtības, veicinot izpratni par vērtību orientācijas principiem atbilstoši bērna vecumposmam un tā dzīves uzdevumiem.
Nodarbības norisināsies tiešsaistes platforā ZOOM, latviešu valodā.
Dalībnieku skaits nodarbībā ir ierobežots.
Nodarbības vadīs sertificēta klīniskā psiholoģe Zane Gulbe

TUVĀKO NODARBĪBU NORISES LAIKI SEPTEMBRĪ:

  • 7. septembris 18:00-19:30
  • 14. septembris 18:00-19:30
  • 21. septembris 18:00-19:30
  • 28. septembris 18:00-19:30

Pieteikšanās, aizpildot reģistrācijas anketu: https://forms.gle/56eX26zTqMddBP927

Pieraksts un dalības atteikšana nodarbībām ir OBLIGĀTA prasība.

Jautājumu gadījumā rakstiet uz e-pastu mareta@onplate.lv vai zvaniet, tālr. 25557574Cienījamie topošo pirmklasnieku vecāki!

Saskaņā ar RD saistošo noteikumu Nr. 137  19. punktu, laikā no 15. maija līdz 1. jūnijam tiks izveidots pretendentu saraksts, pēc saraksta izveidošanas 5 darba dienu laikā uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apliecinājums par bērna uzņemšanu skolā vai atteikums uzņemt mūsu skolas 1.klasē.

 Pamatojoties uz Saistošo noteikumu 20.punktu, 10 kalendāro dienu laikā pēc šī paziņojuma saņemšanas Jums jāiesniedz iesniegums par uzņemšanu skolas 1.klasē vai par iesnieguma atsaukšanu.

Iesniegumu var iesniegt papīra formātā klātienē (Maskavas ielā 197, 111.kab. lietvedes darba laikā: https://ap11ps.lv/kontakti-2/) vai elektroniski parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz skolas e-pasta adresiInformācija no Rīgas pilsētas pašvaldības

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments informē, ka 2023. gada 11. maijā stājas spēkā Rīgas domes 2023. gada 26. aprīļa saistošie noteikumi Nr. 199 “Kārtība, kādā reģistrējami un izskatāmi iesniegumi par bērnu uzņemšanu 1. klasē Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēs” (turpmāk – saistošie noteikumi).

2. 2023/.2024. mācību gadā skolas 1. klases pretendentu sarakstu veido atbilstoši saistošo noteikumu 24. punktā noteiktajai prioritārajai secībai.

Lūdzam ņemt vērā, ka saite uz skolu mikrorajonu meklētāju ir mainījusies: https://katalogs-iksd.riga.lv/lv/izglitiba/mikrorajonu-informacijas-sistema

No šī gada ir mainījusies kārtība, kā vecāki var iesniegt pieteikumu reģistrācijai rindā uz 1.klasi. Iepriekš portālā Latvija.lv izmantotais e-pakalpojums “Iesniegums iestādei” (pašreizējais nosaukums Priekšlikuma, sūdzības, jautājuma vai lūguma iesniegšana) nav paredzēts skolu pakalpojumu pieteikšanai un dokumentu iesniegšanai, kā arī šī pakalpojuma darbība pakāpeniski tiek izbeigta.

Pieteikumu ieteicams parakstīt ar drošu e-parakstu un iesniegt skolā vienā no šādiem veidiem:

  1. izmantojot savu darba vietu portālā Latvija.lv – vecākiem, kam ir aktivizēts oficiālās e-adreses konts (papildu informācija pieejama šeit Latvijas valsts portāls),
  2. nosūtīt uz skolas e-pastu.

Vecākiem pieteikumā jānorāda: bērna vārds, uzvārds, personas kods, izvēlētā pamatizglītības programma, mācību gads, kad bērns uzsāks pamatizglītības ieguvi.

Ja vecākam nav iespējams dokumentu parakstīt ar drošu e-parakstu, vecāks var ierasties skolā klātienē, iepriekš vienojoties par laiku un kārtību, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, un saskaņā ar saistošo noteikumu 10., 11. un 12. punktu pieteikums tiek reģistrēts klātienē.

Šeit ir pieejams video materiāls (https://www.youtube.com/watch?v=eq1HU2-4j4s), kurā RD IKSD Vispārējās izglītības skolu nodaļas vadītāja stāsta “soli pa solim”, kā pieteikt un kā tiek uzņemti bērni Rīgas skolu 1. klasēs.

Kā atvērt elektroniski parakstītu vēstuli (saite)


Informācija par skolas formu iegādi (saite)


image_pdfPDFimage_printDrukāt