Atbalsts Ukrainai

Ierakumu sveces Ukrainai

Mūsu skola atbalsta un iesaistās  akcijā ierakumu svešu izgatavošanas materiālu vākšanai.  Ja jums mājās pēc svētkiem  ir palikušas neizdegušas sveces, sveču gali, lūdzu nesiet tās uz skolu un lieciet kastē (pie garderobes). Kad kaste būs pilna, Ukrainas diasporas pārstāvis  tai atbrauks pakaļ un nogādās  darbnīcā, kur sveces izgatavo.

Šai akcijai nav beigu termiņa, jo ierakumu sveces būs nepieciešamas tik ilgi, kamēr vien turpināsies karš. Tās vajadzīgas ne tikai armijai, bet arī iedzīvotājiem, kuri dzīvo bez elektroapgādes. Sveces kalpo gan kā gaismas avots, gan ļauj pagatavot siltu maltīti.

Atbalstām Ukrainu!


https://www.facebook.com/126289147417352/posts/5091020484277502/

Paldies visiem par iesaistīšanos ziedojumu organizēšanā un līdzdalībā. Vakar daļu no saziedotā aizveda uz Ukrainas bēgļu centru Kaļķu ielā 1, bet šodien pārējo visu aizveda uz biedrību “Tavi Draugi” Ventspils ielā 50. Paldies arī visiem tiem, kas ziedoja naudiņu medicīnas preču iegādei. Tika ziedoti 564 eiro un Mēness aptiekā pasūtītas preces par šo summu. Ziedojumu akcija turpinās. Ja kāds vēlas, var turpināt ziedot iepriekš nosauktās lietas un nest tās uz skolu!
Palīdzēsim! Slava Ukrainai!!!


RĪGAS DOME – Atbalsts Ukrainai

 https://www.riga.lv/lv/atbalsts-ukrainai 


Lai palīdzētu ukraiņiem, būsim koordinēti un noderīgi. Kā palīdzēt?

1. Uzņēmumiem, kas vēlas palīdzēt, reģistrēties šeit – koordinatori ar jums sazināsies. https://ej.uz/HumanaPalidzibaUkrainai

2. Iedzīvotājiem, kas vēlas palīdzēt, reģistrēties šeit – koordinatori ar jums sazināsies. https://ej.uz/AtbalstscilvekiemnoUkrainas

3. Ziedot Ukrainas Aizsardzības ministrijai var šeit: https://bank.gov.ua/ua/about/support-the-armed-forces

4. Ziedot Ukrainas cilvēkiem var šeit: https://www.ziedot.lv/ukrainas-cilvekiem-4203

#легкодомомогти#StandWithUkraine#СлаваУкраїні

Latvijas Darba devēju konfederācija:

https://lddk.lv/atbalsts-ukrainai/

Ziedot iespējams arī zvanot uz labdarības tālruni 90006086*.

*Maksa par zvanu 1,42 EUR, tai skaitā Lattelecom apkalpošanas maksa par katru zvanu 12,1%


image_pdfPDFimage_printDrukāt