Topošo pirmklasnieku vecākiem

1. klašu vecāku sapulce notiks 23.08.2022.


Cienījamie topošo pirmklasnieku vecāki!

  • Saskaņā ar RD saistošo noteikumu Nr.137  11.punktu no 2022.gada 17.maija uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts apliecinājums par bērna uzņemšanu skolā vai atteikums uzņemt mūsu skolas 1.klasē.
  •  Pamatojoties uz Saistošo noteikumu 20.punktu, 10 kalendāro dienu laikā pēc šī paziņojuma saņemšanas Jums jāiesniedz iesniegums par uzņemšanu skolas 1.klasē vai par iesnieguma atsaukšanu.
  • Iesniegumu var iesniegt papīra formātā klātienē (Maskavas ielā 197, 111.kab. lietvedes darba laikā: https://ap11ps.lv/kontakti-2/) vai elektroniski parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot uz skolas e-pasta adresi vai oficiālo e-adresi, izmantojot savu aktivizēto oficiālās e-adreses kontu portālā www.latvija.lv.
  • Aizpildot iesniegumu par uzņemšanu 1. klasē, Jums jāizvēlas, kādu otro svešvalodu  – vācu vai krievu, Jūsu bērns apgūs (no 4. klases);
  • Uzaicinām Jūs uz vecāku sapulci 2022.gada 26.maijā plkst. 18.00 skolas aktu zālē Lastādijas ēkā. Informēsim par svarīgiem jautājumiem skolas gaitas uzsākot un tiks dota iespēja klātienē uzrakstīt iesniegumu par uzņemšanu skolā (nepieciešams personu apliecinošs dokuments).
  • 2022.gada 26.maijā no plkst.16.00 skolas vestibilā varēs pasūtīt/iegādāties skolas formas.

Uz tikšanos 26.maijā!

Skolas administrācijaInformācija no Rīgas pilsētas pašvaldības

Lūdzam ņemt vērā, ka saite uz skolu mikrorajonu meklētāju ir mainījusies: https://katalogs-iksd.riga.lv/lv/izglitiba/mikrorajonu-informacijas-sistema

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments atgādina, ka ir stājušies spēkā grozījumi Rīgas domes 27.01.2015. saistošajos noteikumos Nr. 137 “Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1.klasē Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēs” (pieejami šeit Par kārtību, kādā reģistrējami iesniegumi par bērna uzņemšanu 1.klasē Rīgas valstspilsētas pašvaldības izglītības iestādēs (likumi.lv).

No šī gada ir mainījusies kārtība, kā vecāki var iesniegt pieteikumu reģistrācijai rindā uz 1.klasi. Iepriekš portālā Latvija.lv izmantotais e-pakalpojums “Iesniegums iestādei” (pašreizējais nosaukums Priekšlikuma, sūdzības, jautājuma vai lūguma iesniegšana) nav paredzēts skolu pakalpojumu pieteikšanai un dokumentu iesniegšanai, kā arī šī pakalpojuma darbība pakāpeniski tiek izbeigta.

Pieteikumu ieteicams parakstīt ar drošu e-parakstu un iesniegt skolā vienā no šādiem veidiem:

  1. izmantojot savu darba vietu portālā Latvija.lv – vecākiem, kam ir aktivizēts oficiālās e-adreses konts (papildu informācija pieejama šeit Latvijas valsts portāls),
  2. nosūtīt uz skolas e-pastu.

Vecākiem pieteikumā jānorāda: bērna vārds, uzvārds, personas kods, izvēlētā pamatizglītības programma, mācību gads, kad bērns uzsāks pamatizglītības ieguvi.

Ja vecākam nav iespējams dokumentu parakstīt ar drošu e-parakstu, vecāks var ierasties skolā klātienē, iepriekš vienojoties par laiku un kārtību, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, un saskaņā ar saistošo noteikumu 10., 11. un 12. punktu pieteikums tiek reģistrēts klātienē.

Šeit ir pieejams video materiāls (https://www.youtube.com/watch?v=eq1HU2-4j4s), kurā RD IKSD Vispārējās izglītības skolu nodaļas vadītāja stāsta “soli pa solim”, kā pieteikt un kā tiek uzņemti bērni Rīgas skolu 1. klasēs.

Kā atvērt elektroniski parakstītu vēstuli (saite)


Informācija par skolas formu iegādi (saite)


image_pdfPDFimage_printDrukāt