97
Skolēnu pašpārvalde -> Pasākumu atskats

Labdarības pasākums.

2018./2019.mācību gada 2.semestrī skolēnu pašpārvalde organizēja labdarības pasākumu, kurā jebkurš skolas skolēns tika aicināts ziedot dzīvnieku patversmei Ulubele.

2019.gada 28.maijā pašpārvalde devās ekskursijā uz Ulubeli un nodeva skolēnu ziedotās mantas. Paldies visiem, kuri piedalījās!

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zelta uzvedības nedēļa

Skolēnu pašpārvalde aktīvi atbalsta ikgadējo Zelta uzvedības nedēļu. Pašpārvaldes prezidente Emīlija Elīna Kalniņa piedalījās arī žūrijā un vērtēja dalībnieku sniegumus
 
 
 

Valentīndienas pasts

Kā ierasts, 2019.gada 14.februārī skolēnu pašpārvalde organizēja Valentīndienas pastu, lai skolēni varētu viens otru apsveikt svētkos. Skolēni bija pacentušies, bija sarakstīts daudz vēstuļu un daudzām vēstulēm bija arī interesanti noformējumi, kas iepriecināja adresātus.

 
 

Young Media House diskusija ar Youtuberiem - dzīve sociālajos tīklos

Pašpārvaldes dalībnieki labprāt saliedējas un apmeklē arī citus kopīgus pasākumus. 2019.gada 31.janvārī aktīvisti apmeklēja Young Media House diskusiju ar Youtuberiem - dzīve sociālajos tīklos. Jaunieši iepazinās ar dzīvi sociālajos tīklos no pašu Youtuberu viedokļa. Skolēni ieguva dažādas atziņas un, iespējams, šī pieredze palīdzēs saprast plusus un mīnusus atklātai dzīvei sociālajos tīklos. Vairāk informācija par pasākumu Facebook lapā:

https://www.facebook.com/events/305770456715291/

 
 

Ziemassvētku balle.

2018. gada 14.decembrī skolēnu pašpārvalde organizēja ikgadējo Ziemassvētku balli. Balle šogad bija labi apmeklēta, piedalījās 150 skolēni.

 Jau par tradīciju ir kļuvis, ka absolvējušie pašpārvaldes dalībnieki apmeklē skolas Ziemassvētku balli, kur tiekas dažādu gadu pašpārvaldes absolventi.

Ballē bija organizēta mūzika, fotostūrītis un fotogrāfs, Dažādas dejas un konkursi, kā arī balles karaļa un karalienes kronēšana.

Pēc balles tika noskaidroti daži skolēnu viedokļi par balli:

Megija 8.b klase: "Mūzikas gaume katram atšķiras, tāpēc varbūt bija dziesmas, kuras mani nepiesaistīja, bet kopumā balle bija jautra un interesanta."

Emīlija 8.b klase: "Balle kopumā bija ļoti forša, bet nedaudz traucēja mazāko klašu skolēni, kuri nebija valdāmi."

Kate 6.c klase: "Ļoti piesaistīja skaistās dekorācijas un ļoti patika mūzikas izvēle, jo skanēja daudzas manas mīļākās dziesmas."

Luīza 7.a klase: "Ļoti žēl, ka man bija tik ātri jādodas prom, jo nebija iespēja izbaudīt visas aktivitātes."

Beatrise 6.c klase: "Balli es gaidīju ar lielu nepacietību, jo vēlējos ātrāk apskatīt, kas ir sanācis no ieguldītā darba."

Lolita 8.b klase: "Šī balle man palika atmiņā, jo apkārt valdīja ļoti pozitīvas emocijas un es kārtīgi izdejojos."

 

 
 
 
 

Omulības nedēļa.

Jau par tradīciju mūsu skolā ir  kļuvusi Omulības nedēļa. Šajā mācību gadā tā norisinājās no 10.12.2018.-14.12.2018. Katru dienu skolēni ģērbās atbilstoši tematikai. Kā ierasts, noslēgumā tika pasniegtas nelielas balviņas klasei, kura piedalījās visaktīvāk.

●       Pirmdiena bija gotu diena. Skolēniem vajadzēja ģērbties melnās drēbēs. Skolēni bija diezgan atsaucīgi un ļoti daudzi bija saģērbušies atbilstoši šai dienai. Bija intresanti paskatīties kā skola izskatās tumšos toņos.

●       Otrdienā mūsu skolā valdīja ļoti intresanta noskaņa, jo šī diena bija varoņu diena. Šajā dienā varējām apskatīt dažādus multeņu un filmu varoņus. Daudzi bija patiešām pacentušies un izskatijās ļoti līdzīgi kādam noteiktam varonim.

●       Trešdienā skolā valdīja krāsainas noskaņas, jo tā bija festivālu diena.  Meitenes bija saģērbušās krāsainās kleitās un uzvilkušas dažādas rotas. Savukārt zēni bija uzvilkuši krāsainus kreklus un bikses, kā arī interesantas cepures.

●       Ceturtdiena bija čību diena. Skolēniem vajadzēja vilkt mājas drēbes. Skolā valdīja mājīgs noskaņojums. Skolēni tiešām bija saģērbušies kā mājās. Citi bija arī bija paņēmuši līdzi pledus un mīkstās mantiņas.

●       Piektdiena bija Ziemassvētku diena. Skolēniem vajadzēja vilkt rūķu cepures un, ja vēlējās viņi varēja savu izskatu papildināt ar Ziemassvētku rotājumiem.

Šī gada aktīvākās klases, kuras saņēma nelielas balviņas, bija: 1a, 2a un 5.c klases

 
 
 

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta konference "Pašpārvalde skolā - pieredze un iespējas".

2018.gada 5.decembrī pašpārvaldes pārstāvji kopā ar konsultanti piedalījās Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta konferencē "Pašpārvalde skolā - pieredze un iespējas". Konferencē bija interesanti lektori, iedvesmas stāsti un praktiski piemēri kā darbojas pašpārvaldes citās skolās
 
 

Rīgas Skolēnu domes Pašpārvalžu līderu apmācības: izcils kopdarbs

2018.gada 30. novembrī un 1.decembrī notika Rīgas Skolēnu domes organizētas divu dienu apmācības pašpārvalžu līderiem: izcils kopdarbs. Apmācības bija tik pieprasītas, ka dalībnieku skaits bija ierobežots un no mūsu skolas piedalījās pašpārvaldes prezidentes vietniece Marta Miņina. Vēlāk Marta dalījās ar iegūto informāciju un pastāstīja, ko jaunu uzzinājusi apmācībās. Apmācības bija par motivāciju, efektīvu komunikāciju, grupu vadību, mērķu uzstādīšanu un īstenošanas plānu. Apmācību laikā tika uzņemts video, kurā piedalījās arī mūsu skolas pārstāve Marta. Video pieejas linkā:

https://www.youtube.com/watch?v=Ej8sGzBuDlw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1ndMn0ekAzEDX9mAr74IjY28Mt0VcKaEFWfTmM79SngXPXLv-NY_VnF7c

Vairāk informācija par apmācībām Facebook lapā:

https://www.facebook.com/events/256720511684610/
 
 

Helovīnu stāstu konkurss

Helovīna dienā 2018.gada 31.oktobrī organizēja Ķirbju konkursu. Skolēnu pašpārvalde sagatavoja aicinājumu, kurā bija rakstīti noteikumi. Ikviens skolas skolēns varēja iesniegt skolēnu pašpārvaldei stāstu saistītu ar Helovīnu un ķirbjiem. Jāatzīst, ka atsaucība nebija pārāk liela, taču iesniegtie stāsti bija interesanti un pirmās 3 vietas pašpārvalde apbalvoja ar nelielām pateicības dāvaniņām.

 
 

Rīgas Skolēnu domes kopsapulce

2018.gada 11.oktobrī skolēnu pašpārvaldes valdes sastāvs piedalījās Rīgas Skolēnu domes organizētajā Rudens kopsapulcē. Mūsu pārstāvji tikās ar citu skolu pašpārvaldēm, iepazinās un kopīgi risināja dažādus aktuālus jautājumus pašpārvalžu darba skolas vidē. Vairāk informācija par pasākumu pieejama Facebook lapā:

https://www.facebook.com/events/718734871819165/
 
 
 
 

Saliedēšanas pasākums skolēnu pašpārvaldes skolēniem "Atklāj pašpārvaldes noslēpumu"

2018.gada 8.oktobrī pašpārvalde organizēja iepazīšanās un saliedēšanās pasākumu, kurā bija aicināti piedalīties visi pašpārvaldes skolēni. Prezidente ar vietniekiem bija sagatavojuši iepazīšanās spēles un citas aktivitātes ar mērķi iepazīt vienam otru.

 

 
<<
Augusts 2019
>>
P
O
T
C
P
S
Sv
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
-