89
Aktualitātes -> Mūsu sasniegumi
 
 

Apsveicam Valsts atklātās matemātikas olimpiādes uzvarētājus!

D.Jansons - 1.vieta,

K.J.Eida -2.vieta,

R.Trops - Atzinība

R.Vīksna - Atzinība,

S.Rakstiņš - Atzinība

Pāris punktu no uzvarētājiem atpaliek V.Koposovs, V.Meinardte, R.Kazaks, R.Šmits un J.Puzulis.

Apsveicam komandu "Pumpurs" ar iegūto 3. vietu Valsts Jauno matemātiķu kluba konkursā. 

Apsveicam A.Zaļumu un S.Rakstiņu ar augstiem sasniegumiem valsts atklātās datorikas olimpiādes finālā.

 
 
 

 

 

Sveicam  M.A.Māleri ar iegūto atzinību VALSTS 44. LATVIEŠU VALODAS  olimpiādē!

 ________________________________

Sveicam Rīgas pilsētas MATEMĀTIKAS olimpiādes uzvarētājus!

  • S. Rakstiņš - 1. vieta
  • D. Jansons - 2. vieta
  • R. Vīksna - 3. vieta
  • D. Ikaunieks - 3. vieta
  • V. Koposovs - Atzinība
  • R. Zelmanis - Atzinība
  • R. Šmits - Atzinība
  • R.Logins - Atzinība

 

Sveicam Rīgas pilsētas MĀJTURĪBAS UN TEHNOLOĢIJU olimpiādes uzvarētājus!

  • L. Apse - 2. vieta
  • M. A. Mālere - 3. vieta
  • D. Stepaņenkova - 3. vieta
  • L. Ratniece - Atzinība
  • L. Skvarika - Atzinība

_______________________________

Sveicam Rīgas pilsētas FIZIKAS olimpiādes uzvarētājus!

  • R.Logins - 3. vieta

_______________________________

Sveicam Rīgas pilsētas LATVIEŠU VALODAS UN LITERATŪRAS olimpiādes uzvarētājus!

  • M. A. Mālere - 1. vieta
  • S. Silava - Atzinība

_______________________________

Sveicam Rīgas pilsētas ĢEOGRĀFIJAS olimpiādes uzvarētājus!

  • T. Daugste - 3. vieta

  • _______________________________

Sveicam Rīgas pilsētas VĒSTURES olimpiādes uzvarētājus!

  • M. Al. Mālere - 3. vieta

_______________________________

Sveicam Rīgas pilsētas BIOLOĢIJAS olimpiādes uzvarētājus!

  • S. Silava - 3. vieta
 

Paldies viesiem Pumpurēniem un Dzīparam par augstiem sasniegumiem

III Rīgas izglītības iestāžu deju svētku lielkoncerta "TREJDEVIŅI GAISMAS TILTI"

repertuāra pārbaudes un dalībnieku atlases skatē!

Mūsu rezultāti:

1. -2.kl. B - 45.67 punkti, Laureāts (Monta Ilstere)

1.-2.kl. A I - 46.17 punkti, Laureāts (Renāte Linde)

1.-2.kl. A II  - 45.67 punkti, Laureāts (Mārtiņš Pēdājs)

3.-4.kl. A - 47.17 punkti, Laureāts (Mārtiņš Pēdājs)

3.-4.kl. B - 42.83 punkti, I pakāpe (Monta Ilstere)

10.-12.kl. - 49.83 punkti, Laureāts (Renāte Linde)

 

 
<<
Novembris 2018
>>
P
O
T
C
P
S
Sv
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-