89
Aktualitātes -> Mūsu sasniegumi

_______________________________

Sveicam 3.c klases skolniekuKristapu Stinkuli

ar iegūto godpilno 3. vietu

Rīgas 40. vidusskolas atklātajā matemātikas konkursā!

Paldies skolotājai Veronikai Golubickai

 

 
 

_______________________________

Sveicam Valsts atklātās matemātikas olimpiādes uzvarētājus!

Druvis Jansons - 2. vieta;

Rihards Vīksna - 2. vieta;

Sandijs Rakstiņš - Atzinība;

Labus rezultātus uzrādīja arī Kārlis Jānis Eida un Valentīns Koposovs.

Paldies skolotājām Inesei Ludei, Agafijai Bušai un Ilonai Cepurītei.

 

 

 

Apsveicam Sandiju Rakstiņu ar 3. vietu Valsts Atklātajā Datorikas olimpiādē!

Sveicam arī pārējos finālistus - Ilgvaru Ročānu un Andri Liepiņu!

Paldies skolotājai Inesei Ludei

_______________________________

Sveicam skolas matemātiķu komandu "Pumpurs" ar izcīnīto ATZINĪBU LU A.Liepas Neklātienes matemātikas skolas Jauno Matemātiķu konkursā!

Sveicam skolas matemātiķu komandu "Pumpurs" ar izcīnīto II vietu LU A.Liepas Neklātienes matemātikas skolas konkursā "Profesora Cipariņa klubs"!

4.b klases skolēns Ilgvars Ročāns ieguvis I vietu LU A.Liepas Neklātienes matemātikas skolas olimpiādē "Tik vai... Cik?"

_______________________________

Sveicam Rīgas pilsētas MATEMĀTIKAS olimpiādes uzvarētājus!

Paldies skolotājām Inesei Ludei, Agafijai Bušai un Ilonai Cepurītei

  • Š.U.Svece - 1. vieta
  • D.Jansons - 1. vieta
  • R.Lisovskis - 1. vieta
  • S.Rakstiņš - 1. vieta
  • E.A.Bergmanis - 2. vieta
  • K.J.Eida - 3. vieta
  • J.Puzulis - 3. vieta
  • I.Krūmiņa - Atzinība
  • R.Poļakovs - Atzinība
  • R.Vīksna - Atzinība
  • E.Bahilova - Atzinība
  • V.Meinardte - Atzinība
  • V.Koposovs - Atzinība
  • R.Zelmanis -Atzinība

_______________________________

Sveicam Rīgas pilsētas FIZIKAS olimpiādes uzvarētājus!

Paldies skolotājai Vijai Rasmanei

  • R.Beļickis - 3. vieta
  • A.Ļipatovs - 3. vieta

_______________________________


Sveicam Rīgas pilsētas VĒSTURES olimpiādes uzvarētājus!

Paldies skolotājai Aivai Klaipai

  • E.Kažoka - 2. vieta
Lai veicas valsts olimpiādē!

_______________________________

 
 
 

Apsveicam Valsts atklātās matemātikas olimpiādes uzvarētājus!

D.Jansons - 1.vieta,

K.J.Eida -2.vieta,

R.Trops - Atzinība

R.Vīksna - Atzinība,

S.Rakstiņš - Atzinība

Pāris punktu no uzvarētājiem atpaliek V.Koposovs, V.Meinardte, R.Kazaks, R.Šmits un J.Puzulis.

Apsveicam komandu "Pumpurs" ar iegūto 3. vietu Valsts Jauno matemātiķu kluba konkursā. 

Apsveicam A.Zaļumu un S.Rakstiņu ar augstiem sasniegumiem valsts atklātās datorikas olimpiādes finālā.

 
 
 

Sveicam Rīgas pilsētas FIZIKAS olimpiādes uzvarētājus!
  • R.Beļickis - 3. vieta
  • A.Ļipatovs - 3. vieta

_______________________________


Sveicam Rīgas pilsētas VĒSTURES olimpiādes uzvarētājus!

  • E.Kažoka - 2. vieta
 

 
<<
Novembris 2019
>>
P
O
T
C
P
S
Sv
-
-
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-