85
Topošajiem pirmklasniekiem -> Skolas formas
Cienījamie vecāki!

Skolas formas var pasūtīt un iegādāties firmā „Marlen Style"

*Salonveikalā Aptiekas ielā 11, Rīgā, tālr.: 20024741

      Pirmdien 12.00 - 20.00

      Otrdien - piektdien 10.00 - 18.00

      Sestdien 10.00 - 15.00 (svētdien - brīvs)

*Rakstot e-pastu skolasformas@marlen.lv , pasūtījumā norādot vecāka vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, skolas formas izmēru, modeli un skaitu.

Lai nodrošinātu savlaicīgu skolas formu piegādi no SIA "Novalainea" puses, lūdzam jūs pasūtījumus veikt lidz 2019. gada 30. jūnijam.

Jautājumu gadījumā tālr.: 20024741, e-pasts skolasformas@marlen.lv

http://www.marlen.lv/lv/

 

Informējam, ka skolas formas var pasūtīt arī firmā

SIA „PRO Fashion",
Adrese: Kr.Barona iela 119, Rīga, LV-1012
Tālr.: 67299420, fakss: 67314210, e-pasts: profashion@inbox.lv

Ar jautājumiem par skolas formu lūdzam griezties pie speciālistiem:

  • Skolas formu veikals mob.: 28801548
  • Kontaktpersona mob.: 26806451

Atgādinām, ka no 5.klases skolēni drīkst izvēlēties citus skolas formas fasonus, saglabājot skolas formu krāsas un emblēmu.

Skolas administrācija

____________________________

Skolas formu un lietišķā apģērba apraksts

 Skola aktualizē un precizē informāciju par skolas formu un lietišķā apģērba prasībām.

Skolas pieņemtās krāsas - bordo, pasteļu rozā, gaiši vai tumši zilā, pelēkā, baltā vai melnā krāsa (turpmāk tekstā skolas krāsas).


Skolas formas 1.-4. klašu skolēniem

1.-4.klasēm ir skolas noteiktās formas, kuras var iegādāties skolas formu firmā:

 
 

Meitenēm ikdienā - rūtaini bordo ar zilu svārki un bordo vai tumši zila vestīte, vai sarafāns - rūtaina bordo ar zilu svārku daļa ar tumši zilu augšdaļu. Bordo adītā skolas jaka. Vienkrāsaina blūzīte, džemperītis, polo krekliņš, krekliņš ar garām piedurknēm vai T krekliņš skolas krāsās. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, ne ģeometriski raksti. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma lentīte ar gumiju. Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesas krāsā. Skolas emblēma.

 
 

Meitenēm svētku reizēs - rūtaini bordo ar zilu svārki un bordo vai tumši zila vestīte, vai sarafāns - rūtaina bordo ar zilu svārku daļa ar tumši zilu augšdaļu. Balta blūze. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma lentīte ar gumiju. Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesas krāsā. Skolas emblēma.

 
 

Puišiem ikdienā - tumši zilas vai melnas bikses. Bordo adītā skolas veste un jaka. Vienkrāsains krekls, džemperītis, polo krekliņš, krekliņš ar garām piedurknēm vai T krekliņš skolas krāsās. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, ne ģeometriski raksti. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma lentīte ar gumiju. Skolas emblēma.

 
 
 

Puišiem svētku reizē - tumši zilas vai melnas bikses. Balts krekls. Bordo adītā skolas veste un/vai jaka. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma kaklasaite ar gumiju. Skolas emblēma.

 
 
Skolas formas 5.-6. klašu skolēniem
 

Meitenēm ikdienā - rūtaini bordo ar zilu skolas svārki vai tumši zili, vai melni svārki ar bordo vai tumši zilu vestīti vai skolas krāsās jaka bez kapuces. Tumši zilas, bordo vai melnas bikses, vai tumši zila kleita, vai sarafāns. Vienkrāsaina blūze, džemperis, polo krekls, krekls ar garām piedurknēm vai T krekls skolas krāsās. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, ne ģeometriski raksti. Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesas krāsā. Skolas emblēma.

 
 
Puišiem ikdienā - tumši zilas, bordo vai melnas bikses ar bordo vai tumši zilu vestīti vai skolas krāsās jaka bez kapuces. Vienkrāsains krekls, džemperis, polo kreks, krekls ar garām piedurknēm vai T krekls skolas krāsās. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, ne ģeometriski raksti. Skolas emblēma.
 
 
 
 
Meitenēm svētku reizēs - tumši zili vai melni svārki ar bordo vai tumši zilu vestīti, vai tumši zila kleita, vai sarafāns. Balta blūze. Kājās zeķubikses miesas krāsā. Skolas emblēma.
 
 
Puišiem svētku reizē - tumši zilas vai melnas bikses. Balts krekls. Pie kakla rūtaina bordo ar zilu auduma kaklasaite ar gumiju vai kaklasaite skolas krāsās. Skolas emblēma.
 
7.-9. klašu skolas lietišķais apģērbs

Meitenēm ikdienā - rūtaini skolas vai tumši zili, vai melni svārki ar bordo vai tumši zilu vestīti, vai skolas krāsās jaka bez kapuces, vai ar nelielu kapuci. Tumši zilas, bordo vai melnas bikses, vai tumši zila kleita, vai sarafāns. Vienkrāsaina blūze, džemperis, polo krekls, krekls ar garām piedurknēm vai T krekls skolas krāsās. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, ne ģeometriski raksti. Kājās vienkrāsainas zeķubikses skolas krāsās vai miesas krāsas zeķubikses. Skolas emblēma. 
 
 
Meitenēm svētku reizēs - tumši zili vai melni svārki ar bordo vai tumši zilu vestīti, vai tumši zila kleita, vai sarafāns. Balta blūze. Kājās miesas krāsas zeķubikses. Skolas emblēma.
 
 

Puišiem ikdienā - tumši zilas, bordo vai melnas bikses ar bordo vai tumši zilu vesti vai skolas krāsās jaku bez kapuces, vai ar nelielu kapuci. Vienkrāsains krekls, džemperis, polo krekls, krekls ar garām piedurknēm vai T krekls skolas krāsas. Nav pieļaujami ne uzraksti, ne zīmējumi, ne ģeometriski raksti. Skolas emblēma.

Puišiem svētku reizē - tumši zilas vai melnas bikses vai tumšs uzvalks. Balts krekls. Pie kakla skolas krāsās kaklasaite. Skolas emblēma.

 

 
<<
Aprīlis 2020
>>
P
O
T
C
P
S
Sv
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-
-