34
Par skolu -> Skolas darbinieki -> Skolotāji
 

N.P.K.

Uzvārds

Vārds

Amats

 

  1.

Adamovičs

Andis

Sports, interešu izglītība

 

 2.

Agapitova

Nataļja

Psiholoģe

 

  3.

Auziņa      

Līga

Latviešu valoda un literatūra

 

  4.

Bergmane

Iveta

Sākumskola

 

  5.

Bērziņa

Ilze

Direktores vietniece izglītības jomā

 

  6.

Bleive

Daina

Ķīmija, bioloģija

 

  7.

Brokāne

Iveta

Krievu valoda, mājturība un tehnoloģijas

 

  8.

Butlere

Jana

Kristīgā mācība

 

  9.

  Buša

 Agafija

  Matemātika

 

 10.

Ceļina

Elīna

Krievu valoda

   11.

  Cepurīte

 Ilona

  Matemātika 

 

 12.

Daugule

Skaidrīte

Mūzika, interešu izglītība

 

 13.

Dītriha

Kristīne

Direktores vietniece izglītības jomā

 

 14.

Cera

Anita

Angļu valoda

 

 15.

Evertovska

Elita

Direktores vietniece informātikas jomā

 

 16.

Ezermale

Guna

Interešu izglītība

   17.   Freimane  Iveta
  Sākumskola
 

  18.

Fridrihsone

Gunta

Angļu valoda, interešu izglītība

 

  19.

Galzona

Agita

Mūzika, interešu izglītība

 

 20.

Golubicka

Veronika

Sākumskola

 

 21.

Gulbe

Bārbala

Interešu izglītība

 

 22.

Ilstere

Monta

Sākumskola, interešu izglītība

 

 23.

Karpačevs

Eduards

Direktores vietnieks informātikas jomā

   24.   Ņikanorova
  Irina
  Vācu valoda
 

 25.

Klimoviča

Ilva

Mūzika, interešu izglītība

 

 26.

Kērma

Irina

Krievu valoda, sociālās zinības

 

  27.

Klaipa

Aiva

Vēsture, sociālās zinības

 

  28.

Konstants

Māris

Interešu izglītība

 

  29.

Krasovskis

Reinis

Sports, interešu izglītība

 

 30.

Krauja

Ināra

Latviešu valoda

 

 31.

Kretova

Dženita

Sākumskola

   32.   Kupča   Kristīne   Sākumskola
 

 33.

Lagzdiņa

Rasma

Sākumskola, logopēds

 

 34.

Lapšāne

Elīna

Sākumskola

   35.   Lietiņa   Jana
  Sākumskola
 

 36.

Linde

Andris

Mājturība un tehnoloģijas, vizuālā māksla

 

 37.

Linde

Renāte

Direktore

 

  38.

Lude

Inese

Matemātika

 

  39.

Melne

Vija

Ģeogrāfija, dabaszinības

 

 40.

Miķēna

Santa

Sākumskola, speciālais pedagogs

 

 41.

Otersone

Lienīte

Sports, interešu izglītība

 

 42.

Paulauska

Linda

Sociālais pedagogs

 

 43.

Pēdājs

Mārtiņš

Interešu izglītība

 

 44.

Plataiskalna

Vivita

Latviešu valoda, sākumskola

 

 45.

Landsmane

Oksana

Informātika

 

 46.

Raipala

Inga

Bibliotekāre, vēsture

 

  47.

Rasmane

Vija

Fizika, matemātika

 

  48.

Rīdere

Guna

Interešu izglītība

 

  49.

Skaista

Una

Logopēde, latviešu valoda 

 

 50.

Straujā

Inese

Sākumskola, speciālais pedagogs

 

 51.

Vēgnere

Linda

Angļu valoda

 

 52.

Treiliha

Ilze

Sākumskola, latviešu valoda

 

 53.

Vīksna

Sarmīte

Sākumskola, vizuālā māksla

   54.   Zirne   Gunita
  Interešu izglītība
 

 55.

Zommere

Agnese

Angļu valoda

 

 
<<
Jūlijs 2020
>>
P
O
T
C
P
S
Sv
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
-
-