117
Aktualitātes -> Mūsu sasniegumi -> Sports

 5.b klases skolnieks Rūdolfs Raudziņš, pārstāvot Cēsu pilsētas sporta skolu, 2020. gada 13.februārī izcīnīja vietu olimpiskajā sešiniekā 3 km sprinta distancē starptautiskās sacensībās Krievijā, Maskavas apgabala Himkos. Konkurence - 7 valstu 106 sportisti. 

2020. gada 16. februārī Rūdolfs piedalījās Latvijas čempionātā distanču slēpošanā Madonā un ieguva 1. vietu 43 sportistu konkurencē.

 

 
 
 

Sveicam 4.-5. klašu zēnu komandu ar izcīnīto II vietu Latgales priekšpilsētas skolu sacensībās FUTBOLĀ!

Paldies skolotājiem R.Krasovskim un A.Adamovičam!

 
 
Sveicam 4.-5. klašu zēnu komandu ar izcīnīto I vietu Latgales priekšpilsētas skolu sacensībās FLORBOLĀ!

Paldies skolotājiem R.Krasovskim un A.Adamovičam!

_______________________________

 
 

Sveicam zēnu komandu ar izcīnīto 3.vietu 22.Rīgas skolēnu spēlēs!

 
 

Latgales priekšpilsētā florbolā 4.kl-5.kl grupā mūsējie čempioni!

Apsveicam!

 
 

Sveicam RŪDOLFU RAUDZIŅU

ar izcīnīto 1. vietu  distanču slēpošanā zēniem un

 1. vietu distanču slēpošanas krosā zēniem

Latvijas skolu Ziemas Olimpiskajā festivālā!

 
 
Noslēdzies tautasbumbas turnīrs 3. - 4.klašu grupā un 5. - 6.klašu grupā
 
 
 


Apsveicam 4.-5. klašu  meiteņu komandu ar iegūto II vietu  Latgales priekšpilsētas sacensībās tautas bumbā!

_______________________________

 


 
 

Apsveicam 4.-5. klašu  zēnu komandu ar iegūto III vietu  Latgales priekšpilsētas sacensībās tautas bumbā!

_______________________________
 

Godam aizvadītas pārbaudes spēles tautasbumbā Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā.

4. - 5. klašu grupā uzvaru izcīnīja gan meiteņu, gan zēnu komanda. 

 
 
 
_____________________
 
 

Mūsu skolas 4.-5. klases. zēni 7. decembrī izcīnija 1.vietu Latgales priekšpilsētas sacensībās basketbolā.

_____________________

 
 
Laikā no 8. līdz 11. februārim norisinājās LR jaunatnes čempionāta finālsacensības 64 lauciņu dambretē. Pirmo reizi finālsacensībās piedalījās tik pirms diviem gadiem savu darbību uzsākušās mācību centra “Amats un Dizains” prāta spēļu skolas dambretisti, mūsu skolas skolnieki Markuss R. un Roberts D. (treneris Māris Mitenbergs). Debija vainagojās ar panākumiem: Markusam  bronza ātrspēlē (apdomas laiks – 3 minūtes). Roberta  labākais rezultāts – 7. vieta ātrspēlē.  
 

 
<<
Aprīlis 2020
>>
P
O
T
C
P
S
Sv
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-
-