114
Aktualitātes -> Mūsu sasniegumi -> Skolas olimpiādes
Skolas matemātikas olimpiādes rezultāti
 
 
 
Skolas matemātikas nedēļas konkursu rezultāti
 
 
 
 
Skolas latviešu valodas un literatūras olimpiādes rezultāti
 
 

Skolas Latvijas vēstures olimpiādes rezultāti

 
 

Skolas ķīmijas olimpiādes rezultāti

2019.2020.m.g.

Nr.p.k.

Klase

Vārds Uzvārds

Vieta

1.

9.b klase

Valērija Meinardte

I vieta

2.

9.b klase

Kamilla Kokareva

II vieta

3.

9.b klase

Valentīns Koposovs

II vieta

4.

9.b klase

Sindija Ravinska

III vieta

5.

9.b klase

Alans Lembergs

atzinība

6.

9.b klase

Kārlis Lozda

atzinība

7.

9.b klase

Ivo Ralfs Ivanovs

atzinība

8.

9.b klase

Kārlis Kokins

atzinība

 

Skolas bioloģijas olimpiādes rezultāti

2019.2020.m.g.

Nr.

Klase

Vārds Uzvārds

Vieta

1.

9.b klase

Valērija Meinardte

I vieta

2.

9.b klase

Linda Lukaševica

II vieta

3.

9.b klase

Aleksandra Jansone

II vieta

4.

9.b klase

Alans Lembergs

III vieta

5.

9.b klase

Kamilla Kokareva

III vieta

6.

9.b klase

Karlis Lozda

atzinība

7.

9.b klase

Katrīna Čudņiveca

atzinība

8.

7.c klase

Beatrise Čable

I vieta

9.

7.c klase

Amanda Kovaļevska

II vieta

10.

7.c klase

Patrīcija Maira Greivule

II vieta

11.

7.c klase

Lillija Pakalne

III vieta

12.

7.c klase

Kate Skutele

III vieta

13.

7.c klase

Justīne Daukste

atzinība

14.

7.c klase

Mārtiņš Rubiķis

atzinība

15.

7.c klase

Adrians Tazāns

atzinība

16.

8.a klase

Luīza Rāzna

I vieta

17.

8.b klase

Sandijs Rakstiņš

II vieta

18.

8.b klase

Sanija Ambrazēviča

III vieta

19.

8.b klase

Elizabete Cauro

atzinība

20.

8.a klase

Edvards Paegle

atzinība

21.

8.a klase

Estere Elīza Paņina

atzinība

22.

8.a klase

Jasmīna Zilgalve

atzinība

23.

8.b klase

Valērija Vaivode

atzinība

 

Bioloģijas un ķīmijas skolotāja: Daina Bleive

 

Andreja Pumpura Rīgas 11.pamatskolas

dabaszinību olimpiādes rezultāti sākumskolā

1.vieta

Asnate Kocere

1.A

 

Paula  Lejiņa

2.B

 

Monta Bizika

3.A

 

Ralfs Urbāns

4.A

 

 

 

2.vieta

Marta Dukure

1.A

 

Roberts Gavars

2.C

 

Maija Vagabova

2.B

 

Kristaps Stinkulis

3.C

 

Kārlis Dukurs

4.A

 

 

 

3.vieta

Patrīcija Markāne

1.B

 

Sofia Elšarkavi

2.C

 

Viktorija Kuzina

3.D

 

Dāvis Ondzuls

4.B

 

 

 

Atzinība

Madara Zorika

1.C

 

Marts Urbāns

2.A

 

Artūrs Baltais

3.B

 

 

 



 

 
<<
Aprīlis 2020
>>
P
O
T
C
P
S
Sv
-
-
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
-
-
-